Güncel Haberler

NFS Rivals Çok Yakında!

Tasarımcılar olarak bir çoğumuz en az oyuncular kadar güçlü bilgisayarlar kullanıyoruz ve işimizin yanında sitres atmak için bazen en iyi tercih grafik özellikleri yüksel olan FPS oyunları olabiliyor.

Çok yakında çıkacak olan Need for Speed Rivals’ı şimdiden basitce tanıtalım istedik…

need-for-speed-rivals

En çok dikkat çeken özelliği tartışmasız grafik performansı, oyunun grafik kalitesi ekran kartlarımızı biraz yoracağa benziyor.

Polisler Bu Oyunda da Yüzünü Gösterecek!

needforspeed_rivals_polisler

Son çıkan oyununda olduğu gibi bu oyununda da hızlı polis araçları olacak son 2 oyundur oyunun olmazsa olmazları arasında.

Multi Olarak Geliştirilmiş

1.needforspeed_rivals_multiplayer

Artık bir çok oyun gibi rivals ile birlikte NFS oldukça multiplayer özelliklerini geliştirmiş arkadaşlarınızla birlikte doyumsuz bir keyif sizi bekliyor.

Geliştirilebilir Araç ve Araç Tasarım Özellikleri

1needforspeed_rivals_style

Sanırım mesleğimizden gelen bir bir dürtü ile araç tasarımına da işimize olduğu kadar düşkünüz rivals’da oldukça gelişmiş araba geliştirme özellikleri geliyor, özellikle bir çok araç tasarımı yapabiliyor olmamız oyunda oldukça vakit geçireceğimizin en büyük işareti.

Oyunun Tanıtım Videoları

[fresh_video url=”http://youtu.be/79QsNYEJxLs”]

[fresh_video url=”http://youtu.be/F_rw9W4ujHQ”]

[fresh_video url=”http://youtu.be/MoVRyY21ba4″]

İlk izlenimleri bize oldukça keyif alacağımız hissini uyandırdı oyunla ilgili gelişmeleri ve yayınlanışını heyecanla bekliyoruz, bu arada hatırlatmakta fayda var Need for Speed Rivals 19 Kasım 2013 tarihinde satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.