Ücretsiz Kaynaklar

Dünya Haritasi Vektörleri

Dünya haritaları, uluslararası bir şirketin kurumsalını hazırlarken kullanmanız gereken en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi. Ayrıca öğrenciler için okul döneminin en büyük gereçlerinden biri.

Bu konu içinde 5 farklı haritayı bir araya toplayarak Dünya haritası arayanlara çözüm olmak istedik. Paylaştığımız haritaların her biri farklı formlarda tasarlanmış.

İndirmek istediğiniz haritanın üzerine tıklayabilirsiniz. Her biri sıkıştırılmış olarak PDF dosyası içerisine yerleştirilmiştir. Eğer illustrator kullanıyorsanız kolayca haritaların üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Düz Vektörel Dünya Haritası

Bu haritadaki her bir ülke aslında parçalanmış olarak PDF dosyası içerisinde mevcut. Ülkelerin sınırları ise günümüzdeki şekliyle birebir çizilmiş durumda. Eğer sadece bir ülkenin görseli lazım ise illustrator gibi bir programla ülkeleri ayırabilirsiniz.
İndirmek için burayı tıklayın.

dunya-haritasi-gri-parcali

Vektörel İngilizce Dünya Haritası

Bu harita ingilizce olarak dökümanlanmış durumda. Eğer illüstrator kullanmayı biliyorsanuz basitçe Türkçe’ye çevirip faydalanabilirsiniz. Ayrıca tamamen vektörel olması büyük baskılar için ideal.
İndirmek için burayı tıklayın.

vektorel-tunya-haritasi-ingilizce

Vektörel Noktalı Dünya Haritası

Vektörel noktalar bir araya gelerek Dünya haritasını oluşturmuş.
İndirmek için burayı tıklayın.

noktali-dunya-haritasi

Renkli Dünya Haritası

Tüm ülkeler farklı farklı renklendirilmiş. PDF dosyasını illustrator ile açarak ülkelere istediğiniz renkleri verebilirsiniz.
İndirmek için burayı tıklayın.

renkli-vektorel-dunya-haritasi

Siyah Tek Parça Dünya Haritası

Tek parça hazırlanmış bu haritayı vektörel düzenleyebileceğiniz her hangi bir programda renklendirebilirsiniz.
İndirmek için burayı tıklayın.

tek-parca-vektorel-dunya-haritasi