Güncel Haberler, Site Bağlantıları

Kullan.org Gerçek Kullanıcı Yorumları

Kullan.org internette satılan ürünleri inceleyen araştıran bir grubun tüm samimiyeti ile yorumladığı ve kullananların yorumuna sunduğu güzel bir sosyal platform. Son zamanlar internet üzerinden ürünleri incelemeden alan insanların yaşadığı sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Ayrıca gün içinde belki de onlarca dolandırıcılık haberi geliyor.

Bu proje internette, televizyonda, sosyal medyada gördüğümüz satın almamız için iştahımızı kabartan tasarımlar ile sunulan ürünler hakkında eleştirel bir yorumla hem satın almak isteyenleri bilgilendiriyor hemde daha önce kullanmış olanların yorum yapmasına izin veriyor. Yani gerçek kullanıcı yorumları sunuyor, satın almadan önce araştırma yapmaya teşvik etmek istiyor.

Aslında düşündüğünüzde dolandırılan bir çok insan ya dikkatsizliğinden yada araştırmadığı için bu tarz talihsiz olaylarla karşı karşıya kalıyor.

Özellikle facebook ve instagram gibi sosyal medya sitelerini, art niyetli kişiler ve firmalar tarafından alışveriş yapmak isteyen insanları kandırmak, umut tacirliği yapmak için kullanıyor. Böyle bir ortamda insanları bilgilendiren, açıklayıcı bilgiler sunan içerikleri hepimizin desteklemesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.