Güncel Haberler

The Crew

Ubisoft, her türlü yarış türünü tek bir oyuna taşıyor. Off-road yarışlar, sokak mücadeleleri The Crew ile birlikte New York sokaklarına taşınıyor. Farklı farklı araçlar, The Crew’le birlikte açık dünyaya açılıyor.

Normal araba yarışlarından en farklı özelliklerden biri arabaları modifiye ederek ister sokak yarışlarında kullanabilir istersenizde off-road araçları olarak tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca oyun içi grafikler biz tasarımcıları tatmin etmeye bir hayli yeterli.

Aşağıdaki video oyunun ilk tanıtım videosu.
[fresh_video url=”http://youtu.be/D6aSa84OfFw”]

Ubisoft’un online yarış oyunu The Crew’dan yepyeni görseller yayınlandı. Oyunun bu görsellerinde tepeler, tarlalar ve kıyıda köşede kalmış yollarda da yarışa devam edeceğimizi görüyoruz. Zaten oyunun en dikkat çekici kısımlarından biri de bu.
[fresh_video url=”http://youtu.be/ILHnJpdwcl4″]

 Ivory Tower ve Ubisoft Reflections’ın birlikte geliştirdiği oyunun bir ucundan diğerine 90 dakikada gidebildiğimizi belirtelim. PC, Xbox One ve Playstation 4 için geliştirilen The Crew’da oyun içinde herhangi bir yükleme ekranı da yer almayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.