Superkids Çocuk Telefonu

Superkids çocuk telefonu çocuklarımızın güvenliğini sağlayacak, onlardan haberdar olmamıza yardımcı olacak ve sanki bir telefonmuş gibi görüşme yapmamızı sesini duymamızı sağlayacak akıllı bir saattir. Günün yoğun temposuna kendimizi kaptırmış işlerimizin arasında boğulmuşken, çocuğumuzun nerede olduğunu bilmek ve her an ne yapıyor endişesi taşımadan haberdar olmamızı sağlıyor.

Bu ürün her ne kadar bir tasarım sayfası ile ilgili olmasa da içinde bulunduğumuz çocuk hırsızlıklarını göz önünde bulundurduğumuzda, çok ciddi bir hal alıyor. Bu nedenle bu yaratıcı tasarımı üretip, satışa sunan firmaya teşekkür borçluyuz.

cocuktelefonu

Gün içinde çocuğunuzun ne yaptığını anlık olarak öğrenecek, çocuğunuzu arayacak ve sizi aramasına yardımcı olacaksınız, böylelikçe çocuğunuz ile devamlı iletişimde kalacaksınız. Ayrıca superkids akıllı saatin üzerinde bulunan acil yardım butonu ile çocuğunuzun size acil durumlarda bildirim göndermesini sağlayacaksınız.

Çocuğunuz hep gözünüzün önünde olsun, aklınız onda kalmasın istiyorsanız. Sizde Superkids çocuk telefonu Edinin.

cocuk-hirsizligina-son

Superkids, çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmış akıllı bir saattir, çocuklarınız için 7/24 güvenlik sağlar. Superkids ile çocuğunuz ile konuşabilir, çocuğunuzun konumunu her an görebilirsiniz. Acil durumlarda çocuğunuz SOS tuşu yardımı ile sizden yardım isteyebilir.

Bir çocuğun zevkle takmak isteyeceği kadar güzel, kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeyecek kadar basit bir görünüme sahiptir.

takip-edin-superkids takip2 takip3


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.