Güncel Haberler

Google Tokyo Ofisi

Google bir kaç ay önce Japonya Tokyo’daki yeni ofisine taşındı. Binanın bütün dekorasyonunu youtube ve sony store’un dekorasyonunu yapan Klein Dytham isimli mimarlık şirketi üstlendi.

Hemen hemen tüm odalar birbirinden farklı olarak tasarlandı. Binanın tamamı çeşitli kumaşlar, birbirinden kaliteli tasarım çalışmaları, fotoğraflar, renkli duvar kağıtları ve şık mobilyalarla dolu. Bazı odalar dinlenme ve rahat çalışmak için oldukça sade tasarlanmış. Bazı odalar ise oldukça yoğun renklerle insana ilham verecek şekilde düşünülmüş. Ayrıca Japon kültüründen de esintiler taşıyan odaların hepsi birbirinden keyifli hale getirilmiş.

Görselleri incelediğinizde Google ürünlerinin dekoratif birer duvar kağıdı haline geldiğini görebilirsiniz. Lavabolarda kullanılan Android logoları ise gerçekten düşünülerek tasarlanmış. Bunların dışında yeşil alanlara çokça yer verilmiş ve rengarenk çalışma alanları oluşturulmuş.

Yaratıcılığı ön plana çıkartmak için yapılmış bu ofis tasarımları, Google çalışanlarının çalışma azmini kesinlikle daha da arttırıyordur.

Google-Tokyo-ofisi-2

Google-Tokyo-ofisi-3

Google-Tokyo-ofisi-4

Google-Tokyo-ofisi-5

Google-Tokyo-ofisi-6

Google-Tokyo-ofisi-7

Google-Tokyo-ofisi-8

Google-Tokyo-ofisi-9

Google-Tokyo-ofisi-10

Google-Tokyo-ofisi-11

Google-Tokyo-ofisi-1

Google-Tokyo-ofisi-12

Google-Tokyo-ofisi-13

Google-Tokyo-ofisi-14

Google-Tokyo-ofisi-15

Google-Tokyo-ofisi-16

Google-Tokyo-ofisi-17

Google-Tokyo-ofisi-18

Google-Tokyo-ofisi-19

Google-Tokyo-ofisi-20

Google-Tokyo-ofisi-21

Google-Tokyo-ofisi-22

Google-Tokyo-ofisi-23

Google-Tokyo-ofisi-24

Google-Tokyo-ofisi-25

Google-Tokyo-ofisi-26

Google-Tokyo-ofisi-27

Google-Tokyo-ofisi-28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.