Güncel Haberler

Google’ın Çarpıcı Amsterdam Ofisi

Google 40 ülkede 70 den fazla ofise sahip ve her ve bunların her biri birbirinden güzel. Google, çalışanlarına ilham sunmak ve verimliliği arttırmak adına yaratıcı mimarlar ile birlikte keyifli bir ofis ortamı oluşturabilmek için Amsterdam’da açtığı yeni ofisini birlikte inceleyelim.

3000 metrekare ofisin tasarımını yapan DOCK firması google’ın renklerinden esinlenerek oldukça renki bir ofis ortaya çıkartmış. Çok sayıda sıradışı dekoratif ürünlerle ortamın havasını değiştiren tasarımcılar gerçekten eşsiz bir çalışma ofis ortamı oluşturmuşlar. Duvarların bazılarında canlı grafiti çalışmaları olsada eski dönemi hatırlatan kremit rengi tuğlalar da kullanılmış.

Ofisin en çok göz dolduran kısmı ise restoran bölümü. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemeklerin servis edildiği bölüm hem göze hemde açlığınıza hitap ediyor. Bunların dışında spor salonu meditasyon odası ve çalışanların dinlenebileceği alanlarda düşünülmüş. Kısacası ofis herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmış.

google-amsterdam-ofisi-1

google-amsterdam-ofisi-2

google-amsterdam-ofisi-3

google-amsterdam-ofisi-4

google-amsterdam-ofisi-5

google-amsterdam-ofisi-6

google-amsterdam-ofisi-7

Bunlar konular ilginizi çekebilir:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.