Güncel Haberler

Apple 22 Ekim’de Açıklıyor!

hala-bulusmak-icin-bir-cor-neden-var

Sanırım biz tasarımcılar Apple’ın en büyük takipçileriyiz. Son yeniliklerini günü gününe takip edenlerimiz bile var. Mesela bu konunun yazarı gibi…

Apple Eylül ayında düzenlediği son konseransında yeniliklerinin hepsini açıklamış değil. iPhone 5S ve iOS7 ile gündeme oturmuş durumda ama yeni işletim sistemi Mavericks, yeni iPad ve diğer yenilikleri hala heycanla bekleniyor.

22 Ekim tarihinde Amerika’da yapılacak olan yeni Konseransına basını şimdiden davet etti. Muhtemelen yeni nesil iPad, Macbook, Yeni işletim sistemi Mavericks ve Mac Pro gibi yeni ürünlerini kapsayacağı söyleniyor. Ayrıca söylentiler arasında Retina Cinema Display, Apple TV ve iWatch gibi yenilikçi ürünlerinde tanıtılacağı söylentiler arasında.

Yurtdışındaki değişik basın kanallarında Apple’ın retina ekranı, iMac‘ler üzerinde kullanılacağı da söyleniyor. Fakat şuan için retina, özellikle on binlerce insanın normal ekran kullandığı bir Dünya’da şimdilik standartların oldukça üzerinde kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.