Kare Sosyal Medya İkonları

Günümüzde sosyal medya artık çok fazla kullanılıyor ve her firmanın, her markanın sosyal medya hesabı mevcut. Durum böyle olunca biz tasarımcılar sosyal medya ikonlarıyla, logolarıyla, sosyal medya logolarının renkleriyle ve renk kodlarıyla oldukça haşır neşir durumdayız.

Sosyal medya ikonlarını toplayıp ikon tasarımı yapmak bir seçenek ama ücretsiz sosyal medya ikonlarından faydalanmak daha mantıklı olabilir.

Simple Icon sitesinde bulunan kare sosyal medya ikonları 16px boyutundan 2048px çözünürlüğüne kadar bir çok boyutta kaydedilmiş durumda istediğiniz ikonun üzerine tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca tasarımcılara ve yazılımcılara yardımcı olmak adına sosyal medya sitelerinin HEX ve RGB değerleri paylaşılmış. Bu durum sizi logoları indirip photoshopta renk kodlarını bulmaktan kurtaracak bir çözüm olabilir.

Ekteki sunum HDPi olarak düzenlenmiştir, eğer 100x100px boyutunda görseller içinizi görüyorsa aşağıdaki görseli indirip kullanabilirsiniz.

kare-sosyal-medya-ikonlari


One thought on “Kare Sosyal Medya İkonları

  • 12 Nisan 2014 tarihinde, saat 11:07
    Permalink

    merhaba burdaki iconları indirebiliyormuyuz yada satın alınabılıyormu. suan sadece 1 tane resım var tum hepsı ıcınde. bana ayrı ayrı lazımda. tesekkurler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.