Ücretsiz Kaynaklar, Web Tasarım

Bootstrap Responsive Şablon

Özellikle kullanıcı arayüzü yazmak istemeyen yazılımcıların ve hızlı bir şekilde site oluşturmak isteyenler tasarımcıların vazgeçilmez şablonudur.

bootstrap-ucretsiz-html-css-sablon-template

Bootstrap ücretsiz olarak HTML 5 destekli bir şablon sunar. Bu şablon sadece HTML tagları içeren basit bir şablon değildir tamamen geliştirilmeye açık bir yapıya sahiptir. Basit kişisel sitelerden gelişmiş e-ticaret ve CMS sistemlerine karar bir çok yazılıma entegre edip kullanılabilir.

[fresh_button url=”http://getbootstrap.com/” size=”normal” color=”blue” target=”_blank” class=””]Bootstrap Şablonu İndir[/fresh_button]

HTML yapısının dışında CSS olarak hazırlanmış sade bir tasarıma sahiptir. Bu da aslında bir bakıma site tasarımı ihtiyacını birazda olsa azaltmaktadır, HTML 5 olarak hazırlandığı için hem HPDi ekranlarda uyumlu çalışır hemde responsive yani en geniş çözünürlükten en düşük mobil çözünürlüğe kadar uyarlanabilir bir arayüzü sunar.

2 Yorumla Bootstrap Responsive Şablon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.