Ücretsiz Kaynaklar, Web Tasarım

Mobil Duyarlı Ücretsiz Site Şablonları

Genel olarak responsive olarak bildiğimiz mobil duyarlı siteler, mobil cihazların kullanımıyla beraber oldukça yaygınlaşmış durumda. Normal web siteleri, mobil kullanımda kötü bir deneyim yaşattığı için genel olarak duyarlı site tasarımları tercih ediliyor. Duyarlı sitelerin her ne kadar kendince dezavantajları olsa da mobil cihazlarda çok daha iyi bir deneyim sağladığı kesin.

Türkiye’de duyarlı siteler şuan için çok fazla kullanılmıyor ama yapılan yeni sitelerle yavaş yavaş mobil cihazlarda çalışacak şekilde ayarlanıyor yada mobil cihazlara özel siteler yapılıyor.

Bu konuyu yazmaktaki asıl amacımız, duyarlı siteler hakkında bilgi verdiğimiz kadar ücretsiz mobil siteler ile daha verimli bir hale getirmek.

Bu yüzden aşağıda incelediğiniz ücretsiz duyarlı web sitesi şablonlarını, yapacağınız sitelerin mobil desteklemesini istiyorsanız kullanabilirsiniz. Böylece geleceğin teknolojik bilgisayarları olan mobil cihazlardan da hazırladığınız siteyi inceleyebileceği bir deneyim sunmuş olursunuz.

W3 üzerinde hem kreatif hemde kaliteli 5 farklı ücretsiz mobil duyarlı site beğendik. Eğer daha fazlasına ulaşmak isterseniz yine W3 üzerinde araştırarak diğer ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz.

Bu arada belirtmekte fayda var indireceğiniz şablonlar, kullandığınız cihazın mobil yada bilgisayar olduğunu anlamak için php bir döküman içeriyor bu nedenle bilgisayarınızda çalışmayacaktır. Eğer hostunuz varsa bir klasör açıp gerekli tema dosyalarını içerisine atıp indirdiğiniz şablonları inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Destekli Siteler

ucretsiz-mobil-site-sablonu-mor

Sabit bir menüye sahip bu site hem html5 ile oluşturulmuş hemde retina ekranlı bilgisayarlar için yüksek çözünürlüklü bir deneyim sunmaktadır. Eğer indirmek istiyorsanız buradaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

endustriyel-muhendis-sitesi

Endüstriyel temaya sahip olan bu siteyi amacınıza göre düzenleyip mobil destekli bir şekilde kullanabilirsiniz. İndirmek için burayı tıklayın.

html5-ve-css-mobil-site-ucretsiz

Tam ekran olarak tasarlanmış bu site hem mobil cihazlarda hemde bilgisayar üzerinde farklı bir deneyim sunuyor. Yukarıdaki temayı buradan indirebilirsiniz.

ucretsiz-kahve-sitesi-yapin

Bir kahve firması için hazırlanmış ve mobil duyarlı olarak ayarlanmış böyle bir site aslında farklı sektör içinde kullanılabilir. Temayı buradan indirebilirsiniz.

saglik-ve-spor-ucretsiz-site

Sağlık ve yaşam adına hazırlanmış kreatif bir ücretsiz şablonu buradan indirebilirsiniz.

Yorum Mobil Duyarlı Ücretsiz Site Şablonları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.