Ücretsiz Kaynaklar, Web Tasarım

Twittstrap Responsive Şablon

Daha önceden burada bootstrap’den bahsetmiştik, yine bir benzer konuyla karşınızdayız.

Bootstrap web sitesi yapmak isteyenlere uyarlanabilir, kullanışlı ücretsiz bir kaynak sunuyor, özellikle UI ile uğraşmak istemeyenlerin vazgeçilmez şablonu. Bootstrap gitgide yayıldıkça bir çok site arkaplanda birbirine benzemeye başladı ve yeni yeni şablonlara ihtiyaç duyulmaya başlandı.

Twittstrap-ucretsiz-html5

Aslında Twittstrap, bootstrap üzerine geliştirilmiş bir tema. Ayrıca farklılaştırılmış metro arayüzü, metro butonlar bootstrap’den varsayılan temasından ayrılan en belirgin özellikleri. Diğer bir konuda Bootstrap ve Twittstrap tamamen HDPi web siteleri hazırlayabilmek için %100 uyumlu.

[fresh_button url=”http://www.twittstrap.com/twittstrap/index.html” size=”large” color=”blue” target=”_blank” class=””]Twittstrap Tema Şablonu İndir[/fresh_button]

Genel anlamda birbirine benzese de Ücretsiz HTML5 ve en önemlisi uyarlanabilir şablonlar arasında farklı bir alternatif olarak kullanabileceğiniz şablonlar arasında.

Örnek çalışmaları bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

2 Yorumla Twittstrap Responsive Şablon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.