Güncel Haberler

Jobs Yakında Sinemalarda

Hepimiz çok iyi tanıyoruz onu ve yaratıcı kişiliği ve düşünce biçimiyle, tasarladığı bir çok ürünü hala kullanıyoruz ve Dünya’ya getirdiği Apple markasının ürünlerini daha uzun yıllır Steve Jobs’ı anarak kullancağız.

16 Ağustos tarihinde vizyona girecek “Steve Jobs” filmiyle ilgili bir kaç birşey paylaşmak istedik, tabi ki vizyona girmesini heyecanla bekliyoruz fakat şimdiden iMDB’den aldığı puan bizi biraz üzdü. Ayrıca belirtmekte fayda var, tabiri caizse fırlama bir kişilik olarak yansıtılması biraz daha Ashton Kutcher fırlama kişiliğini ön plana çıkartmış…

Film Hakkında Detaylı Bilgi;
Steve Jobs üniversite öğrenimini yarıda bırakıp kendisini evlatlık edinen ailesinin yanına, Kalifornia’ya geri döner. Bu hamle sadece kendisinin değil, teknoloji dünyasının da talihine yön verecek önemli bir adımı doğurur. Jobs, ailenin garajında arkadaşı Steve Wozniak ile birlikte yürüttüğü çalışmalarla o dönemki adı Apple Computer olan teknoloji devini kurduğunda artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Başrolünde Ashton Kutcher’ın yer aldığı film, Apple’ın kurucusu olan ve 2011 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji ve endüstri dahisi Steve Jobs’un gençlik yıllarından başlayan hayat hikayesine odaklanıyor. Filmde Jobs’un özel hayatından kesitler, kendini motive ediş şekli, onu yönlendiren kişiler anlatılırken özellikle Jobs’un gençlik yıllarına odaklanılıyor. Jobs’un ilk başarılarını izleyeceğimiz filmde aynı zamanda düşüşlerini ve tekrar ayağa kalkışlarını izleyerek bu önemli mucidin mücadelesine tanık olacağız.
Yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in üstlendiği filmin senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.

steve-jobs-filmi-afisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.