Site Bağlantıları

Sitenizin Verilerini Analiz Edin!

Site Analiyzer sitenizdeki verileri inceleyerek bir çok konuda puanlama yapar ve düzeltmenize olanak sağlar.

Daha önce sitemiz üzerinde buradaki bağlantı da 4 farklı analiz sitesini incelemiştik. Site Analiyzer ise bunlara ek olarak biraz daha detaylı ve güzel bir sunum ile istatistiklerinizi gösteren bir online analiz aracıdır.

sitenizi-bir-cok-konuda-test-edin

Sadece sitenizin genel durumu dışında, tasarım, içerik, seo, görseller ve diğer konularda ayrı ayrı puanlama yapar. Puanı düşük olan kısımların üzerine tıklayarak hangi adımlardan dolayı puanınız düşmüş inceleyebilirsiniz.

Puanı düşük olan yada geçerli not alamayan adımların ne gibi sonuçları doğuracağını söyleyen analiz sitesi, ayrıca düzeltmeniz için küçüp ip uçları da veriyor.

Diğer sitelere oranla oldukça sadece bir analiz ekranı olan site oldukça anlaşılabilir tasarlanmış. Her şeyden önemlisi analizlerinizi incelerken karşınıza çıkan gereksiz ve pop-up reklamlar bu sitede bulunmuyor.

Online analiz sitesini buradan ziyaret edebilir, sitenizin istatistiklerini inceleyerek hemen düzeltmelere başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.