Arama Motorları ve SEO, Site Bağlantıları

Sitenizi Analiz Ettiniz mi?

Sitenizde yapacağınız küçük incelemeler ve analizler sitenizi daha iyi geliştirmenize yardımcı olur.

Bu tarz küçük analizler yapmak için çok farklı online siteler mevcut. Bir çok online teste tabii tutmanız farklı farklı bakış açılarını incelemenize, olan problemlere mudahale etmenize yardımcı olur. Hız testleri, backlink testleri, iç bağlantı testleri, sitenizin genel durumu ile ilgili istatistikler ve daha bir çok yapabileceğiniz testler bulunuyor.

Google PageSpeed
PageSpeed sitenizi test ederek en hızlı şekilde açılabilmesi için size yardımcı olur. Olası hataları belirler ve düzeltmeniz için neler yapmanız gerektiğini söyler.

google-site-analizi

Pingdom Tools
Pingdom sitenizle ilgili bir çok sonuç sunar. Sitenizin açılış hızı, yüklenme hızı, sitenizi yavaşlatan dosyaları, hatta incelediğiniz sayfanın toplam kaç mb olduğunu söyleyen istatistikleri bile görebilirsiniz.

pingdom-site-analizi

WM Aracı
WM Aracı bir Türkçe ananiz sitesidir. Oldukça başarılı sonuçlar gösterir. Sitenizin Pagerank durumu, sayfa linkleriniz, dış bağlantılar ve daha bir çok istatistik. Ayrıca sitenizi optimize edebilmeniz için seo aracı ile yaptığınız seo hatalarını düzeltebilir, optimizasyonunuzu daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

wmaraci-istatistik-sitesi

WOO Rank
Woorank bu konuda en düzgün tasarıma sahip olan site ve bir çok konuda sitenizi analiz ederek belli bir puan verir. Ayrıca daha yüksek puan alabilmeniz için sitenizde yapmanız gereken düzeltmeleri gösterir.

woorank-site-analiz-araci

DR. Link Check
İsmindende anlaşılacağı gibi sizin iç ve dış bağlantılarınızı analiz ederek bir rapor hazırlar.

dr-link-check

Bunlar konular ilginizi çekebilir:

Yorum Sitenizi Analiz Ettiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.