Güncel Haberler

A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması

A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’na Katılım için Çağrı A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması her yıl yapılan, dünyanın önde gelen uluslararası ve jürili tasarım yarışmasıdır. A’ Tasarım Ödülleri çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen sadece en iyi tasarımcıları öne çıkarmak için düzenlenir. Yarışma başvuruları ikili değerlendirmeden geçer ve deneyimli akademisyen, seçkin basın mensupları ve başarılı profesyonellerden kurulu tarafsız bir jüri heyeti tarafından değerlendilir. A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması tüm A’ Tasarım Ödülleri sahibine A’ Tasarım Ödülü aracılığıyla şöhret, prestij, tanıtım ve uluslararası tanınma vaad eder.

“A’ Tasarım Ödülü”, ödüllü tasarımlar için çok imrenilen ve geniş kapsamlı bir kazanan setidir. “A’ Tasarım Ödülü” şunları ve daha fazlasını içerir: Metal çerçevede uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya’daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, gerçekten uluslarası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarınızda “A’ Tasarım Ödülü Kazananı Logo”sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortaklarınımız aracılığıyla medyada görünümü, Dünya Tasarım Sıralamaları’na dahil edilmesi ve çeşitli pazarlama araçlarına erişim.

Her yıl, yenilik, teknoloj, tasarım ve yaratıcılık üzerine odaklı projeler A’ Tasarım Ödülü ile ödüllendiriliyor. Katılımlar her yıl 28 Şubat’a kadar kabul ediliyor ve sonuçlar 15 Nisan’da açıklanıyor. Dünya çapında tüm tasarımcılar bu yarışmaya en iyi çalışma, proje ve ürünleri ile katılmaya davet ediliyor. Katılımlar son 10 yılda tasarlanmış olmak kaydıyla kabul ediliyor.

A’ Tasarım Ödülleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
A’ Tasarım Ödülleri Sunumuna Göz Atın: http://www.designaward.com
A’ Tasarım Ödülleriin Derinlemesine Sunumu:http://www.whatisadesignaward.com
Ödüllü tasarımlara göz atın: http://www.awardeddesigns.com
Ödüllü çalışma ve projelerin basın kitlerine erişin:http://www.press-kit.org
Ödüllü Tasarımcıların Röportajlarını Okuyun: http://www.design-interviews.com
A’ Tasarım Yarışmasına çalışmalarınızla katılın: http://www.adesignaward.com/registration.php
Dünya Tasarım Sırlamalarını keşfedin: http://www.worlddesignrankings.com
A’ Tasarım Ödül Logo ve Editoryal Resimlerini indirin: https://www.adesignaward.com/downloads.html

Adaylık için Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2014
Kazananlar 15 Nisan 2014’de açıklanacaktır.
Bu son başvuru tarihidir. Ön kontroller ve değerlendirme için önceden başvurun.

ÖNEMLİ UYARI
A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışmasının 2013-2014 dönemi kayıtları hala açıktır; adaylığın geçerliliği için ücretsiz durum güncellemesi almak için tasarımınızı yollayın.

design-exhibition-awarded-works

design-exhibition-preview

design-exhibition-photography

design-exhibition-como

design-exhibition-awards