Güncel Haberler

Türkiye Apple Online Store Açıldı!

Apple Türkiye ilk hamlesini Online Store açarak yaptı. Bugün yayına giren online store üzerinde dikkat çeken ilk cihaz ise tabi ki iPhone 5S. Türkiye fiyatını 2149TL olarak belirleyen Apple, avrupa ülkelerine göre nerdeyse aynı fiyat politikasını izlemiş gibi görünüyor.

store.apple.com/tr üzerinden erilebileceğiniz Online Store’da bir çok apple ürünü satışa açılmış durumda. Fakat Apple iPad Air gibi bazı ürünler şuan için satışta görünmüyor.

Fiyatlar Yüksek

Fiyat politikasına dönecek olursak, bir çok ürünü Türkiye’deki fiyatlarla nerdeyse aynı. Özellikle Macbook Pro ürünlerini teknoloji mağazalarından apple’ın sattığı fiyattan daha ucuza alabiliyorsunuz. Aynı durum Thunderbolt Display Ekranları içinde geçerli.

Ayrıca telefonda aldığımız bilgilere göre yeni bir ürün çıkana kadar fiyatlarda her hangi bir indirim yapılmayacağı söylendi. Umarız ki söyledikleri gibi olmaz. Aksi taktirde bir çok Apple severin hayalleri suya düşecek.

Site Çok Kullanışlı

Site tasarımı çok kullanışlı, özellikle online sohbet ve sizi arıyor olmaları çok güzel. Bildirim yapmanızdan bir kaç saniye içerisinde telefonunuz çalışıyor ve ilgili yetkililerle görüşebiliyorsunuz. Sadece konuşan personelin Türkçe’sini anlamakta biraz zorlanabilirsiniz.

Ayrıca ürünlere taksit yapıyorlar fakat sadece bonus, maximum axess ve world kartlarını kapsıyor.

Garanti Kapsamı

Uluslararası garanti artık rafa kaldırılmış durumda Türkiye’den verilen siparişler 2 yıl garantili olarak size ulaştırılıyor. Şuan için Türkiye’de servis ağı anlamında ciddi yatırım yapılıyor.

Tüm ürünleri Apple güvencesiyle alıyor olmak güzel bir duygu!

Bunlar konular ilginizi çekebilir:

3 Yorumla Türkiye Apple Online Store Açıldı!

  1. Tasarımda kullanılan bardak altlığını andıran sadece çalışmayı çok beğendim. Apple bu işi gerçekten iyi biliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.