Güncel Haberler, Site Bağlantıları

Tasarımcılar Ne İster?

Biz tasarımcılar çok şey isteriz. Tasarımlarımızda gösterdiğimizi özenin büyük bir bölümünü yaşantımıza yansıtırız. Fakat çalışırken hepimizin ortak ihtiyaçları ve istekleri var. Bu ihtiyaçları bir araya toplayarak, hayatımızı kolaylaştıracak sadece tasarımcılar için hazırlanmış iş planlama ve süreçlendirme servisini anlatacağım. İş hayatında yaşadığımız ortak problemlerimize çözüm olacak bu servis, aslında hep istediğimiz fakat çözemediğimiz sorunlarımıza çözüm oluyor.

Tasarım yaparken yaşadığımız sıkıntılarımıza çözüm üreten Birevision, doğru kullanıldığında gerçekten biz tasarımcıların eli ayağı olacak nitelikte bir girişim.

revizyonlar-listesi

Revizyon, Revizyon, Revizyon

Tasarımcıların en büyük sıkıntılarından biri revizyon. Yaptığımız çalışmalar üzerinde defalarca değişiklik yapıp hepsini farklı bir isimle kaydederek müşterilerimize sunuyoruz. Geriye dönüp baktığımızda elimizde “son-tasarim.psd, son-tasarim-son.psd, son-tasarim-son-1.psd” şeklinde uzayıp giden ve bazen megabaytlarca bilgisayarımızda yığılan tasarımlar oluşturuyoruz ve bunu önleyemiyoruz. Yaptığımız bu çalışmalardaki değişiklikleri kontrol edemiyor, kontrol etmek istediğimizde ise bütün dosyaları açıp zaman kaybederek tek tek inceliyoruz.

Zamanı Yönetmek Gerek!

Bir projeye ne zaman başladık? Ne zaman bitirdik? İş için toplam ne kadar vakit harcadık? Bunların hiç birini net bir şekilde ölçemiyoruz. Hatta bazen müşteriye verdiğimiz fiyat ile tasarıma harcadığımız zaman arasında büyük farklar oluyor ve yaptığımız çalışmalardan aslında para kazanmak yerine vakit kaybederek kendimize zarar veriyoruz.

verimlilik-artsin

Beyin Fırtınası İşte Şimdi Başlıyor

Yaptığınız tasarımları arkadaşlarınıza mail atıp fikir almak, müşterinize gönderip revizyon vermesini istemek yerine sadece bir panelden herkesin yorumunu alabilmek gerçekten oldukça işimizi kolaylaştırırdı. Her revizyon için mail almak oldukça rahatsız edici ve kontrol etmek oldukça zor. Bunu Birevision bizim için çözmüş, herkesin fikirlerini paylaşabileceği ve revizyonlarını aktarabileceği kullanışlı bir platform oluşturmuş.

Revizyonları Halletmek Daha Kolay

Diyelim ki elinizdeki projeler oldukça yoğun ve 2 gün sonrasına yetiştirmeye çalıştığınız iş sarkacak. Böyle bir durumda Birevision üzerinden işi arkadaşınıza paslayabilir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına işi vaktinde yetiştirebilirsiniz. Geniş raporlama servisi sayesinde o iş için harcanan toplam süreyi hesaplayabilir. İş teslimi sonrasında ücret paylaşımını daha adil yapabilirsiniz.

birevision

İnternetin Olduğu Her Yerde Kullanın

İster mobil telefonunuzdan istersenizde bilgisayarınızdan bulut sistemi sayesinde çalışmalarınızı yönetebilirsiniz. Bu sizi hem daha profesyonel gösterir hemde gerçek anlamda elinizdeki işleri her an planlayabilirsiniz.

İşin Hesabını Önce Kendinize Verin.

Müşteriye hesap vermek geciken işi açıklamaya çalışmak kadar zor bir durum yok! Bunu hepimiz biliyoruz, bir çok zaman bu aşamada işler karışabiliyor ve yaptığımız onca çalışmayı kaldırıp çöpe atabiliyoruz. İşi bu duruma getirmeden önce yaptığımız çalışmayla ilgili tam bir zaman yönetimi yapıp, ne kadar süre harcadığımızı ve harcayacağımızı görmek gerçekten süreçleri düzenleyecek harika bir özellik.

buyuk_logo_en

Ohhh Neyse ki Birevision Üzerinde Var!

Photoshop’un donduğunu ve yaptığınız son 100 adımlık değişikliği kaybettiğinizi düşünün. Gerçekten bir felaket. Neyse ki Birevision son yedeğinizi her zaman tutarak en azından gerçek dosyanızın bozulmasını engeller ve kaldığınız yerden çalışmanıza olanak sağlar.

Birevision, biz tasarımcılar için oldukça kullanışlı ve tasarım yaparken planladığımız süreci ve işleyişini bizim için istediğimiz şekilde yöneten başarılı bir servis. Ayrıca kısa bir süreliğine aşağıdaki linkte tıklayarak bireysel kullanım paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Hemen Tıklayın.
birevision.com

Bunlar konular ilginizi çekebilir:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.