Yaratıcı Tasarımlar

Sıradışı ve Detaylı Karakter Çizimleri

Yaratıcı çizimler ve çizim taslakları yeni başlayanlar için aslında eğitici birer örnektir. Yapılanları anlamaya çalışmak ve yeni çizimler inceleyip denemek çizim konusunda el alışkanlığınızı geliştirir. Ayrıca çizimler içindeki detaylar bir illüsrasyon tasarımcısı için farklı fikirler vererek ilham kaynağı olabilir.

Karakter ve illüstrasyon tasarımcısı Kerby Rosanes yaptığı denemeleri yayınlayarak ilgi duyanlara ilham kaynağı olmaya çalışmış aynı zamanda insanların inceleyeceği keyifli bir galeri oluşturmuş. Tumblr blogunda yaptıklarını yayınlayan tasarımcı eğlenceli posterler, kupalar, tişört tasarımları ve birbirinden farklı çalışmalarla yaptığı sanatını sergiliyor.

yaratici-el-cizimleri-1

Tasarımcı Rosanes kendini şu şekilde ifade ediyor;

Merhaba ben Kerby Rosanes, Filipinli bir sanatçıyım. Özellikle çizim ve karalamalar ile ortaya yaratıcı çalışmalar çıkartmayı seviyorum. Şuan Grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Ayrıca freelance olarak karakterler ve logo tasarımlarıyla para kazanıyorum. Çizim konusunda belli bir konum yok fakar en çok ççuk, hayan ve küçük karakter tasarımları yapmak benim vazgeçilmezim.

yaratici-el-cizimleri-2

yaratici-el-cizimleri-3

yaratici-el-cizimleri-4

yaratici-el-cizimleri-5

yaratici-el-cizimleri-6

yaratici-el-cizimleri-7

yaratici-el-cizimleri-8

yaratici-el-cizimleri-9

yaratici-el-cizimleri-10

yaratici-el-cizimleri-11

yaratici-el-cizimleri-12

yaratici-el-cizimleri-13

yaratici-el-cizimleri-14

yaratici-el-cizimleri-15

yaratici-el-cizimleri-16

yaratici-el-cizimleri-17

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.