İnce Hatlı İkon Setleri

Tasarımlar sadeleşiyor, web tasarım sadeleşiyor, bununla birlikte webde kullanılan elementlerde sadeleşmeye başlıyor. Son bir kaç aydır renkli flat ikonlara alışmaya çalışırken şuan dikkat çekmeyen ama kendini fazlasıyla anlatan ikon tasarımları üretmeye çalışıyoruz.

CSS Author yakın zamanda yüzlerce flat ikon tasarımı paylaşmıştı. Bizde bu tasarımların bazılarına gencgrafiker.com üzerinde yer vererek sizleri bilgilendirmiştik. Fakat flat ikon tasarımları bir siteye göre çok fazla rengi içerisinde barındırdığından hızlıca bir geçiş dönemine denk geldi.

Bu konuda çok kısa bir süre önce web ve mobil tasarımların gözdesi haline gelen ince hatlı ikon tasarımlarından bazılarını paylaşacağız. Aşağıda görmüş olduğunuz ikon örneklerini buradaki linki tıklayarak indirebilirsiniz. Eğer isterseniz web ve mobil tasarımlar konusunda ilham aldığımız CSS Author üzerinde daha fazla ikon tasarımına ulaşabilirsiniz.

İndireceğiniz ikonlar PDF formatındadır, ayrıca her biri vektörel çizim olarak dosya PDF dosya içerisinde mevcut. İstediğiniz boyuta getirip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Keyifli tasarımlar.

ince-ikon-ornekleri


2 thoughts on “İnce Hatlı İkon Setleri

 • 5 Aralık 2013 tarihinde, saat 15:13
  Permalink

  çok iyi bi site lan bu siperrr

  Yanıtla
  • 5 Aralık 2013 tarihinde, saat 15:14
   Permalink

   Aynen kardeş 😀

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.