İkon Setleri, Site Bağlantıları

15000’den Fazla Ücretsiz İkon

Shape ikonlar photoshopta sıkça kullandığımız araçlar, tasarımlara detay katmak ve görünüm iyileştirmek için oldukça faydalı oluyor. Fakat beğeneceğiniz ikonları bulmak her zaman kolay olmuyor.

Flaticon üzerinde 15.000’den fazla ücretsiz ikon bulunduran ve devamlı ikon arşivini geliştiren başarılı bir site.

begendiginiz-shapeleri-ucretsiz-olarak-indirin

Bu siteyi diğer sitelerden ayıran özellikleri ise sitedeki tüm ikonları photoshop plugini olarak shape formatında kullanmanızı sağlaması. Fakat tek özelliği bu değil. Ayrıca 33 farklı kategori, 43 farklı paket ve toplam 15.000 üzerindeki ikon içerisinden istediklerinizi seçip, sadece seçtiğiniz iconları PNG, SVG ve WebFont formayında yada hepsini birden indirmenize imkan tanıyor.

photoshop-icin-ucretsiz-shape-indirin

En güzel tarafı diğer ikon sitelerine göre bütün ikonların çöplük olarak toplandığı bir sitenin dışında, kendi tarzı olan bir site. Ayrıca 15000’den fazla ikona ücretsiz olarak ulaşabiliyor olmanız, kendi ikon setlerinizi hazırlamanız ve bunlara ek olarak hızlı ulaşabilmeniz için önceden hazırlanmış ikon setleri gerçekten çok güzel.

Siteyi ziyaret etmek için buradaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

ikon-kategorileri

Yorum 15000’den Fazla Ücretsiz İkon

  1. Konu için teşekkürler, photoshop plugin’ini bilemem ama diğer siteler gibi karmaşık ve tüm ikonların yığıldığı bir site değil. Ben çok beğendim, sıkça kullanacağım bir site.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.