Web Tasarım

Düğün Fotoğrafçıları için En İyi WordPress Temaları

Düğün fotoğrafçılığı özellikle ekipmanı olan fotoğrafçılar için gerçekten güzel bir gelir kaynağı. Hem uygun fiyatlara yeni evlenenleri mutlu edip fotoğraflarını çekmek hemde bu mutlu anlarına tanıklık etmek gerçekten güzel bir duygu.

Fakat bir çok yetenekli fotoğrafçı sanatını pazarlama konusunda sıkıntı çekiyor.

Yetenekli fotoğrafçıların kendisine site oluşturup, çalışmalarını sergileyebilmeleri için ücretli wordpress temalarını bir araya toplayarak yardımcı olmak istedik. Temaların ücretli olmasına bakmayın!

En pahalı temayı 150TL’ye satın alıp, fotoğraflarınızı yükleyebileceğiniz kreatif ve kullanışlı bir site oluşturabilirsiniz. Hemde içeriğinizi rahatca düzenleyebileceğiniz wordpress içerik sistemini kullanarak.

Aşağıdaki siteler hem düğün fotoğrafçıları için hemde evli çiftler için güzel bir site haline dönüşebilir.

dugun-fotografcisi-sitesi-1

dugun-fotografcisi-sitesi-2

dugun-fotografcisi-sitesi-3

dugun-fotografcisi-sitesi-4

dugun-fotografcisi-sitesi-5

dugun-fotografcisi-sitesi-6

dugun-fotografcisi-sitesi-7

dugun-fotografcisi-sitesi-8

dugun-fotografcisi-sitesi-9

dugun-fotografcisi-sitesi-10

dugun-fotografcisi-sitesi-11

dugun-fotografcisi-sitesi-12

5 Yorumla Düğün Fotoğrafçıları için En İyi WordPress Temaları

  1. yakında evleniyorum ve eşimle kendime bir site yaptırmak istiyorum, resimlerimizi paylaşmak sevdiklerimizin resimlerini eklemek istiyorum. böyle bir sitenin maliyeti ne kadar olur acaba. çok param yok ama güzel olsun istiyorum.

    1. çok bi para değil ki zaten 150TL tutuyor. o fiyata alıp 700tl’ye satabilirsin. ayrıca bunuda müşterine yansatabilirsin hosting ücreti olarak.

  2. Merhaba, aslında konuyla çok alakalı değil ama sizin kullandığınız wordpress temanın adı nedir yada temayı siz mi tasarladınız.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.