Yaratıcı Tasarımlar

Uyarıcı Reklam Tasarımları

Reklamın ve reklamcılığın günümüzdeki önemi apaçık ortada. Ürün pazarlama, satış yapma, tanıtım, sanırım sadece bu açıdan bakıyoruz.

Aslında insanları bilinçlendirmek içinde güzel reklam çalışmaları yapılabiliyor. Örneğin aşağıda bulunan bazı reklam tasarımları gibi. Bazıları gerçekten dikkat etmemiz gereken bir çok şeyi ilk bakışta anlatıyor.

Sizinde yorumlarınızı bekliyoruz.

İncelemek istediğiniz reklam tasarımının üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Kumsalları Temiz Tutun

Bunu gerçek anlamda yapıyoruz. Kumsallarda kesilen karpuzlar, içilen içecekler, sigara izmaritleri ve daha fazlası… Tükettiğimiz ürünlerin artıklarını hep olduğumuz yerde bırakmaya alışığız ama bu işgale dur dememiz gerek.

denizde-katliam

Çocuklara Daha Fazla Alan.

Günümüzün şehir yaşamında çocuklar en az düşünülen bireyler, halbuki geleceğimizi onlara teslim edeceğiz. Yeteneklerini keşfetmeleri için onlara geniş alanlar bırakın.

guvenli-foot-boll

Hamburger Zararlıdır

Artık giderek bilinçleniyoruz. Fastfood eskisi kadar tüketilmiyor ama yinede tüketimi oldukça fazla. Zararlarını basitçe anlatan ve sigara ile kıyaslayan başarılı bir reklam tasarımı.

hamburger-zararli

Biraz Sesini Kısarmısınız?

Otobüste, yolda, yürüyüşte ve en kötüsü şehir hayatında kulaklıklarımızı takıp hayattan kopmaya çok alıştık fakat bunun sakıncalarını anlatan reklam tasarımı, gerçekten ilk bakışta mesajı veriyor.

kulakliklarinizin-sesini-kisin

ve Diğer Reklam Tasarımları

dogal-yasama-destek

dunyayi-kurutuyoruz

evsiz-kadin

filler-icin-kuraklik

hedef-cocuklar

kanli-gazete

ozgur-ev-reklami

gunumuzun-savaslari

yasam-icinde-yasam