Kuller ile Uyumlu Renkler

Adobe yakın zamanda Adobe Kuller’i kullanıma açtı. Daha önceden basit renk seçme aracı olan Kulleri oldukça geliştirmişler.

Adobe Kuller üzerinde ana renginize uyumlu diğer renkleri seçebilir, zıt renk ayarı yapabilir, birbirine yakın renkler seçerek renklerin soft tonlarını kolayca yakalayabilirsiniz.

Üye olup renklerinizi şablonlarınızı kaydetmenize izin veren Adobe Kuller, üye olduğunuz bilgilerle istediğiniz zaman giriş yapıp kaydettiğiniz renklere kolayca erişebilmenizi sağlar.

adobe-kuller

Belirtmekte fayda olduğunu düşündüğümüz diğer bir konu ise fotoğraflarınızdaki renk uyumunu seçen bir özelliği olması. Sadece giriş yapan üyelerde çalışan bu özellikle bulunduğunuz ortamdaki yada fotoğraflarınızdaki uyumlu renkleri size göstererek farklı renkler seçebilmenize yardımcı olur.

Adobe Kuller iPhone Uygulaması
Adobe Kuller’i telefonunuza indirip fotoğraflarınızdaki renk uyumluluğunu canlı olarak öğrenebilirsiniz Ayrıca önceden kaydettiğiniz Kuller renklerine akıllı telefonunuzdan erişebilir, istediğiniz zaman arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

adobe-kuller-iphone-uygulamasi

iPhone Uygulamasına Buradan erişebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.