5 Adet Duyarlı HTML5 Şablon

HTML5 giderek yayıldıkça ücretsiz kaynaklara daha hızlı erişebilir olduk. Her ne kadar Türkiye’de çok fazla bu gibi kaynaklara ulaşamasakta bir çok yabancı kaynaklarda bulmak kolay, tabi ki doğru kaynaklarda aradığınız sürece…

Bir süredir HTML5 ve CSS3 çalışmalarına ağırlık verdim, bu süre zarfında bir çok şablon ve tema indirip CSS3 çalışıyorum. HTML5 oldukça kolay sadece yeni tagları ve ne işe yaradıklarını ezberlemekten ibaret. Fakat CSS3 biraz daha zorluyor. Özellikle farklı tarayıcılarda uyumluluğunu ayarlamak, HTML5 site yapmaktan çok daha fazla vakit alıyor.

Bu süre içinde indirdiğim bazı kaynakları paylaşmak istiyorum.
İncelemek istediğiniz sitenin üzerine tıklayabilir, beğendiklerinizi ise aşağıdaki indir butonundan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İster kendinizi geliştirmek için kullanın, istersenizde kendinize portfolio ve siteler tasarlayın. Bu arada indireceğiniz şablonlar mobil cihazlar ve tabletlerle uyumlu çalışır.

html5-ucretsiz-sablon-indir

Şablonu İndir

responsive-html5-temalar

Şablonu İndir

ucretsiz-html5-ve-css3-tema

Şablonu İndir

ucretsiz-responsive-tema-ornekleri

Şablonu İndir

uyarlanabilir-html5-ve-css3-sablon

Şablonu İndir

One thought on “5 Adet Duyarlı HTML5 Şablon

  • 20 Aralık 2019 tarihinde, saat 10:13
    Permalink

    Eğer site içerisinde html5’e giriş ile ilgili bir yazınız varsa şablonların altına linkleyebilirsiniz. Sizden bir şablon indirdim ama yeni başlayan olarak nasıl kullanıp değiştireceğimi ve ardından yayınlayacağımı bilmiyorum. Hemen ilgili linke tıklardım…

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.