Ücretsiz Fotoğraf ve Resimler

Yaptığınız web tasarım, grafik tasarım ve bir çok projenizde stok görselleri olmazsa olmaz elementlerin arasındadır. Kaliteli fotoğraflar sitenizinde kalitesini arttırır ve profesyonel bir görünüm kazandırır. Fakat ücretli olması stok görseli kullanımını her zaman etkiler.

Aslında bir çok ücretsiz stok görselleri sunan siteler var. Tamam! Belki stok görselleri kadar harika olamayabilir ama kesinlikle stok görsellerini aratmıyorlar.

Compfight

compfight-ucretsiz-gorseller

Bu sitede binlerce kullanabileceğiniz ücretsiz stok görsel bulabilirsiniz. Sitede arama olması işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken aradığınız görseli inglizce kelimeler ile aramak.

Siteyi Ziyaret Edin

Pixabay

pixabay-ucretsiz-stok-resimleri

Pixabay kullanıcılar tarafından sunulan resimleri ücretsiz olarak yine kullanıcılara sunan bir servis, üzerinde ücretli olduğu kadar bir çok ücretsiz kaynak bulunuyor. En güzel tarafı ise kimi resimlerde yüksek DPi görseller bulabiliyorsunuz.

Siteyi Ziyaret Edin

Sxc.hu

ucretsiz-stok-gorseller-bedava

Pixabay gibi kullanıcıların üye olup kullanabildiği bir servis. İçerisinde yüzlerce ücretsiz görsel bulunuyor ve gerçeten görseller tatmin edici. Ayrıca kategori kategori görselleri incelemeniz mümkün.

Siteyi Ziyaret Edin

Unsplash

ucretsiz-fotograflar

Bu site diğerlerine göre biraz daha farklı, aradığınızı bulmak belki biraz zor olabilir ama ilham kaynağı olarak olarak oldukça başarılı bir site. Ayrıca beğendiğiniz resimlerin büyük versiyonunu ücretsiz olarak indirmeniz mümkün. Sitedeki her bir fotoğraf bir fotoğrafçıya ait ve hepsi izin alınmış olarak ekleniyor bu nedenle lisans problemi ile karşılaşmazsınız.

Siteyi Ziyaret Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.