Ücretsiz Kaynaklar

Türkçe Vektörel 2015 Takvimi

Daha önce hazırladığımız Vektörel 2014 takvimini çok sevdiniz ve en çok incelenen konu haline geldi. Bizde ihtiyac duyanlar için Vektörel 2015 takvimini şimdiden hazırlayıp sunmak istedik.

Bilindiği gibi Türkçe kaynaklar çok az ve özellikle takvim gibi vakit alan tasarımları hazırlamak ve sunmak daha da zor. İnternet üzerinde bir çok takvim var ama hepsi ingilizce olduğu için hafta başı pazar olarak ayarlanmış durumda. Ayrıca trace edilmiş fontlar değişiklik yapmayı gerçekten zorlaştırıyor.

Türkçe Vektörel 2015 Takvimi

Takvim bir önceki konumuzda olduğu gibi hem Türkçe hemde tamamen kaynak dosyası olarak sunulmuştur. Yani Illustrator programı üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

2014 takvimine göre daha sade renkler kullandık. Bir önceki takvimde sonradan farkettiğimiz sıralama hataları 2015 takviminde bulunmuyor. Bunun dışında kullanılan font herkesin bilgisayarında olan bir font olduğu için değiştirmedik. Bilgisayarında olmayanlar içinse tekrar hatırlatmakta fayda var; Open Sans Light, Semibold ve Bold boyutundakileri kullandık.

Ayrıca resmi tatilleri rahat ayırt edebilmek için kırmızı yuvarlak arkaplanlarla belirginleştirdik.

Vektörel 2015 Takvimini Bilgisayarınıza İndirin.

İllustrator’de hazırlanmış AI formatını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
AI Vektörel 2015 Takvimi
Baskı için PDF formatını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
PDF Vektörel 2015 Takvimi
Büyük JPG formatını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
PDF Vektörel 2015 Takvimi

Türkçe Vektörel 2015 Takvimini Keşfedin.

vektorel-2015-takvimi-gencgrafikercom

8 Yorumla Türkçe Vektörel 2015 Takvimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.