Ücretsiz Kaynaklar

Tişört Tasarımı için Hazır Mock-Up

Bir tişört tasarımı hazırladıysanız ve hazırladığınız tişört tasarımının gerçekte nasıl göründüğünü merak ediyorsanız bu konu kesinlikle sizin için hazırlandı.

Daha önce kurumsal kimlik, kartvizit ve hatta kutu kola şişesi için hazır mock-up tasarımları paylaşarak tasarıma harcadığınız vaktinizi kısatmak için mock-up tasarımları paylaşmıştık.

Buradaki mock-up ise hem sizi uğraşmaktan kurtaracak hemde keyifli bir şekilde tasarım yapmaya teşvik edecek bir paylaşım.

Hazırladığınız tişört tasarımlarının nasıl göründüğünü incelemek ve yaptığınız tasarımları sergilemek için bu konudaki tişört mock-up’ları gerçekten çok kullanışlı. Özellikle tişört tasarımı yaptıran müşterileriniz ve çevreleriniz için devamlı arşivinizde saklayacağınız bir kaynak.

Aşağıda önizlemesi bulunan PSD mock-up dosyasını buradaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dosya toplam 17Mb boyutundadır ve kota dostudur.

tisort-tasarimi-icin-mockup

Yorum Tişört Tasarımı için Hazır Mock-Up

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.