İlham Kaynağı Tablolar

Biz tasarımcılar için çalışma ortamımızdaki tüm objeler önemlidir. Çalışma ortamının rahatlığı, ferahlığı kadar tasarımına da bir o kadar önem veririz. Çalışırken ilham kaynağı olabilecek fikirlere ihtiyaç duyarız. Bazen bir biblo, bazen abajurun ışık yansıması, bazen de duvarda bize ilham veren bir kanvas tablo.

Kült filmlerdeki ünlüler ve özellikle eski film afişleri dijital ajansların ve çalışma ortamlarının parçalarından biri oldu neredeyse. Dört duvar arasında sıkışmak yerine duvarları zihnimizi canlandıracak yaratıcı tablolar ile donatmak çok doğru bir seçim.

Bu yazıda atldekor.com’dan seçtiğimiz 7 farklı yaratıcı tablo örneğini sizlerle paylaşacağız. Ayrıca yazımızın sonundaki indirim kodu ile www.atldekor.com’dan %15 indirimle bu tablolara sahip olabilirsiniz.

Carlie Caplin ile Düşündüren Tablolar

Sexapeli ve Güzelliğin Tarifi: Marilyn Monroe

Vazgeçilmez İlustrasyon Afişler

Gerçek Bir Kült: The Godfather

Zarafetin Simgesi: Audrey Hepburn

Pop-art Şıklığı Tablolarda

İş Sonu Hissedilen Duygu!

Keşke ofisimizde olsa diyeceğiniz birbirinden farklı tabloları sizinle paylaştık, daha yüzlerce çeşit kanvas tablo için www.atldekor.com‘u şimdi ziyaret edin. Ayrıca gencgrafiker.com ziyaretçilerine özel ünlüler ve film afişleri kategorisinde GNCGRFK10 indirim kodu ile %15 indirim avantajından faydalanmayı unutmayın!


2 thoughts on “İlham Kaynağı Tablolar

 • 24 Ağustos 2017 tarihinde, saat 15:23
  Permalink

  dekorasyon için güzel tablolar

  Yanıtla
 • 24 Ağustos 2017 tarihinde, saat 15:25
  Permalink

  daha önce kanvas tablo alan oldu duvara montajı yapıştırarak mı oluyor ?

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.