Ücretsiz Kaynaklar

CSS Gradient Butonlar

Resim formatındaki butonlar artık yerini CSS3 kullanılarak hazırlanmış butonlara bırakmaya başladı, nedeni ise boyut ve site üzerindeki resim faktörünü azaltmak çünkü HTML ve CSS3 ile hazırlanmış butonlar normal resim olarak hazırlanmış butonlara göre çok daha hızlı yükleniyorlar.

Ayrıca CSS3 butonları sadece renk kodlarını değiştirerek farklı butonlar edebilirken resim olan butonlarda ise hepsi tek tek kaydedip buton olarak kullanmamız gerekiyor ve bu durum kimi sitelerde butonların sonradan görünmesine neden olabiliyor.

En iyi çözümü ise CSS3 ile hazırlamış butonlar…

css-gradient-set-css-psd

Yukardaki görmüş olduğunuz butonların tamamını Pixel Daily rahat bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlamış, ayrıca css ve psd dökümanlarınıza sizler için bir araya getirmiş, bu renklerin dışında farklı bir renk butona ihtiyacınız varsa eğer indirdiğiniz dökümanın içindeki css dosyasından kendi renk kalibrasyonunuza uygun butonlar hazırlayabilirsiniz.

[fresh_button url=”http://pixelsdaily.com/resources/photoshop/psds/css-gradient-set/” size=”large” color=”red” target=”_blank” class=””]Butonları İndir[/fresh_button]

Bunlar konular ilginizi çekebilir:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.