Animasyon Video Grafikler

Günümüzde grafik tasarım ve videolar artık içiçe. Öyle ki bir çok video, animasyon programları ile işlendikten sonra yayına sunuluyor ve gerçek anlamda izleyicilere görsel bir şölen yaşatıyor.

Bu videolara örnek olabilecek bir kaç çalışmayı bir araya toplayarak ileri de daha fazla izleyeceğimiz video biçimine bir açıklık getirmek istedik. Arkanıza yaslanın ve bu videoların keyfini çıkartın.

Google ile Düşün

Daniel Rodrigues tarafından hazırlanan bu video google’ın kısaca neler yapabildiğini görsel olarak anlatan bir çalışma. Senkronizasyon, mail, drive gibi bir çok özelliğini kısa video ile anlatılmaya çalışılmış. Seri bir video olmasına rağmen oldukça akıcı sahnelere sahip.

Vh1 Ödül Töreni Sunumu

Bir çok dalda ödüllerin verildiği bir ödül törenine ait olan bu jenerik oldukça kreatif. Özellikle videoda kullanılan şarkı ve seri grafiklerin uyumu oldukça güzel ve tabi videodaki siyah beyaz vektörel hareketler ise oldukça başarılı.

Etereas Video Klip

Güzel bir müzik, başarılı grafikler ve harika bir dans gösterisi. Son dönemde bir çok video klipte görmeye başladığımız grafiksel tasarımlar, bu videoda da çokca kullanılmış. Danscının ve grafiklerin müziğe uyumu gerçekten etkileyici. Keyifle izleyeceğiniz bir video klip.

Bu Gün Projesi

Markus Magnusson tarafından hazırlanan bu animasyon asi bir kişiliğin bir gününü kısaca anlatıyor. Oldukça kısa.

İnfografik Tadında

Diğer Grafik Animasyonlar


One thought on “Animasyon Video Grafikler

  • 30 Ekim 2013 tarihinde, saat 18:54
    Permalink

    Özellikle bayanın dans ettiği video çok güzel.
    Çok başarılı bir klip olmuş.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.