Güncel Haberler, Yaratıcı Tasarımlar

Akıllı Yüzük Quadro!

Teknolojinin günlük yaşamımızda etkin rol oynadığı aşikar olmakla birlikte yeni çıkarılan ürünler hayatımıza kolaylıklar sağlıyor. Kimisi güvenliğimizi sağlarken kimisi de günlük yaşamımızı kolaylaştırmasıyla tercih ediliyor. Bu ürünlerden birisi de Quadro Akıllı Yüzük!

Duymuş olduğunuz bu akıllı yüzük sizi görsel anlamda şık göstermekle kalmayıp, hayatınızı kolaylaştırmasıyla da tercih ediliyor.Üstelik görmüş olduğunuz bu ürün tamamen yerli üretimde ortaya çıktı. Peki bu Quadro Akıllı yüzük nedir ve hayatımıza ne gibi kolaylıklar sağlayacak birazda bunları inceleyelim.

Quadro Akıllı Yüzük Öne Çıkan Bilgiler;

– Mobil cihazınızdaki uygulamalara erişimi engelleyen “Program Kilidi” fonksiyonu.

– Cihazınız ile diğer mobil cihazlar arasında “Kartvizit Paylaşımı” özeliği sayesinde iletişim bilgilerinizi Quadro Akıllı Yüzük sayesinde sadece bir dokunuşla taşıyarak atarım imkanı.

– “Whisper” özelliği ile akıllı yüzüğünüzle tek dokunuşla cihazınızdan diğer mobil cihazlara resim ve karakterler içerikli özel ileti aktarımı.

– Bir başkasının sizin mobil cihazınızın ekranına ulaşmasını ve kullanmasını önleyen “Akıllı Kilit” özelliği.

– Ev, araç, ofis gibi ortamlar için belirleyeceğiniz birden fazla uygulamayı tek dokunuşla çalıştırabilmenizi sağlayan “Otomatik Çalıştır” fonksiyonu.

– Mobil cihazınızın internet tarayıcısındaki bir linki yüzüğünüzle tek dokunuşla başka cihazlara taşımanızı sağlayan “Link Paylaş” özelliği.

– Net’te çok daha kolay dosya paylaşımı yapabilmenizi sağlayan “Net Paylaşım” fonksiyonu

– Başlangıç ekranınızda güvenlik ya da kişisellik açısından önemseyerek başkalarının görmesini istemediğiniz uygulamaları gizlemenizi sağlayan “Uygulama Gizleme” fonksiyonu.

– Yaygın olarak kullanılan Android ve Windows Phone İşletim Sistemli tüm mobil cihazlarda kullanım imkanı.

– 5 farklı parmak ölçüsü ve unisex dizaynı kadın ya da erkek her yaş grubuna hitap eden şık tasarım.

Ürün Tanıtım Videosu