Yuvarlak Bayrak İkonları

Web sitesi yaparken, açıklama alanlarında ve daha bir çok amaçla bayrak ikonlarına ihtiyaç duyarız. Özellikle web sitelerindeki dil seçenekleri bölümünde sıkca lazım olurlar.

Tabi birde bu logoların genelde küçük ve dikkat çekici olması istenir, durum böyle olunca parlak ve yuvarlak bayrak ikonları burada imdadımıza yetişir.

Bu konumuzda 54 Adet farklı ülkenin bayrağı bulunuyor. Butonların herbiri 60x60px büyüklüğünde ve hepsi transparan PNG formatındadır. Web sitelerinizde isterseniz backgraund-size:20px; şeklinde boyutlandırarak kullanın isterseniz photoshopta tekrar boyutlandırarak kullanın karar sizin.

İndirmek istediğiniz butonun ister üzerine tıklayıp kaydedin isterseniz de sayfanın altındaki linkten ikonların hepsini indirebilirsiniz.

EndonezyaDominik CumhuriyetiDanimarkaColombiaÇek CumhuriyetiCanada BrazilyaArap EmirlikleriBarbadosAvusturalyaArjantinAmerikaAlmanyaAfrika Yunanistanyeni-zellanda-bayrak-ikonVietnamVenezuellaUruguayÜrdünTürkiyeTunusTaylandSudi ArabistanSingapurRusyaPuerto RikoPeruParaguayPanamaNorveçNijeryaMoldovaMısırMeksika MaliMalezyaMekedonyaLuksemburgKosta RikaKenyaKatarJamaikaİtalyaİsviçreİsrail İspanyaİrlandaİngiltereHonkongHırvatistanFransaErmenistan

Tüm butonları İndir

One thought on “Yuvarlak Bayrak İkonları

  • 3 Mayıs 2019 tarihinde, saat 20:23
    Permalink

    her bayrak var peki Azerbaycan bayraki nerdee ?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.