Ücretsiz Kaynaklar

Yuvarlak Bayrak İkonları

Web sitesi yaparken, açıklama alanlarında ve daha bir çok amaçla bayrak ikonlarına ihtiyaç duyarız. Özellikle web sitelerindeki dil seçenekleri bölümünde sıkca lazım olurlar.

Tabi birde bu logoların genelde küçük ve dikkat çekici olması istenir, durum böyle olunca parlak ve yuvarlak bayrak ikonları burada imdadımıza yetişir.

Bu konumuzda 54 Adet farklı ülkenin bayrağı bulunuyor. Butonların herbiri 60x60px büyüklüğünde ve hepsi transparan PNG formatındadır. Web sitelerinizde isterseniz backgraund-size:20px; şeklinde boyutlandırarak kullanın isterseniz photoshopta tekrar boyutlandırarak kullanın karar sizin.

İndirmek istediğiniz butonun ister üzerine tıklayıp kaydedin isterseniz de sayfanın altındaki linkten ikonların hepsini indirebilirsiniz.

Endonezya
Dominik Cumhuriyeti
Danimarka
Colombia
Çek Cumhuriyeti
Canada
Brazilya
Arap Emirlikleri
Barbados
Avusturalya
Arjantin
Amerika
Almanya
Afrika
Yunanistan
yeni-zellanda-bayrak-ikon
Vietnam
Venezuella
Uruguay
Ürdün
Türkiye
Tunus
Tayland
Sudi Arabistan
Singapur
Rusya
Puerto Riko
Peru
Paraguay
Panama
Norveç
Nijerya
Moldova
Mısır
Meksika
Mali
Malezya
Mekedonya
Luksemburg
Kosta Rika
Kenya
Katar
Jamaika
İtalya
İsviçre
İsrail
İspanya
İrlanda
İngiltere
Honkong
Hırvatistan
Fransa
Ermenistan

[fresh_button url=”http://www.gencgrafiker.com/wp-content/uploads/2013/09/ulke-bayrak-ikonlari.zip” size=”normal” color=”red” target=”_blank” class=””]Tüm butonları İndir[/fresh_button]

Yorum Yuvarlak Bayrak İkonları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.